Terminy wywozu przedmiotów wielkogabarytowych z terenu miasta Mielec. 2019

ZAWIADAMIAMY

mieszkańców miasta Mielec 

że w dniach 08 - 18 kwietnia i 26 kwietnia 2019 r.

będzie prowadzona akcja wywozu przedmiotów wielkogabarytowych, sprzętu RTV i AGD oraz opon samochodów osobowych

NIE ODBIERAMY: odpadów zmieszanych w workach, odpadów selektywnie zbieranych, gruzu, okien z szybami, opon pojazdów rolniczych i ciężarowych oraz części samochodowych.

Przedmioty należy wystawić do godziny 7:30 przed posesję.

Uwaga ! Przedmioty pozostawione za ogrodzeniem nie będą zabierane.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Klienta MPGK tel. (17) 582-05-90 lub 582-05-92

poniedziałek 08-04-2019

poniedziałek 08-04-2019

BIGO 08-04-2019 poniedziałek
CIOŁKOSZA 08-04-2019 poniedziałek
CYRANOWSKA 08-04-2019 poniedziałek
DĄBRÓWKI 08-04-2019 poniedziałek
KAHLA 08-04-2019 poniedziałek
KAZANY 08-04-2019 poniedziałek
KOLOROWA 08-04-2019 poniedziałek
KOSMONAUTOW 08-04-2019 poniedziałek
Ks.GWOŹDZIOWSKIEGO 08-04-2019 poniedziałek
KS.POPIEŁUSZKI 08-04-2019 poniedziałek
MATKI TERESY 08-04-2019 poniedziałek
ORLA 08-04-2019 poniedziałek
POWSTAŃCÓW WARSZAWY 08-04-2019 poniedziałek
ROLNA 08-04-2019 poniedziałek
SABBATA 08-04-2019 poniedziałek
SIORKA 08-04-2019 poniedziałek
SMOCZKA 08-04-2019 poniedziałek
SZARYCH SZEREGÓW 08-04-2019 poniedziałek
SZYBOWCOWA 08-04-2019 poniedziałek
ŚLIWY 08-04-2019 poniedziałek
Św.BRATA ALBERTA 08-04-2019 poniedziałek
Św.KINGI 08-04-2019 poniedziałek
WARNEŃCZYKA 08-04-2019 poniedziałek
WYSZYŃSKIEGO 08-04-2019 poniedziałek
ZAWISZY CZARNEGO 08-04-2019 poniedziałek
ŻURAWSKIEGO 08-04-2019 poniedziałek
ZYGMUNTOWSKA 08-04-2019 poniedziałek

wtorek 09-04-2019

wtorek 09-04-2019

APTECZNA 09-04-2019 wtorek
BATOREGO 09-04-2019 wtorek
CHODKIEWICZA 09-04-2019 wtorek
DASZYŃSKIEGO 09-04-2019 wtorek
DŁUGOSZA 09-04-2019 wtorek
GŁOWACKIEGO 09-04-2019 wtorek
JADERNYCH 09-04-2019 wtorek
JĘDRUSIÓW 09-04-2019 wtorek
JOSELEWICZA 09-04-2019 wtorek
KRÓTKA 09-04-2019 wtorek
LELEWELA 09-04-2019 wtorek
LWOWSKA 09-04-2019 wtorek
MAJA 3-GO 09-04-2019 wtorek
MAŁA 09-04-2019 wtorek
MICKIEWICZA 09-04-2019 wtorek
MODRZEJEWSKIEJ 09-04-2019 wtorek
MONIUSZKI 09-04-2019 wtorek
NARUTOWICZA 09-04-2019 wtorek
NOWY RYNEK 09-04-2019 wtorek
OGRODOWA 09-04-2019 wtorek
PASIECZNA 09-04-2019 wtorek
POTOCKIEGO 09-04-2019 wtorek
REJA 09-04-2019 wtorek
RZEMIEŚLNICZA 09-04-2019 wtorek
SANDOMIERSKA 09-04-2019 wtorek
SĘKOWSKIEGO 09-04-2019 wtorek
STASZICA 09-04-2019 wtorek
SZEROKA 09-04-2019 wtorek
SZEWSKA 09-04-2019 wtorek
TARGOWA 09-04-2019 wtorek
WARSZAWSKA 09-04-2019 wtorek
WĄSKA 09-04-2019 wtorek
WYBICKIEGO 09-04-2019 wtorek
WYSOCKIEGO 09-04-2019 wtorek
ZACISZE 09-04-2019 wtorek
ZWIĄZKU STRZELECKIEGO 09-04-2019 wtorek
ŻÓŁKIEWSKIEGO 09-04-2019 wtorek
ŻWIRKI I WIGURY 09-04-2019 wtorek

 

środa 10-04-2019

 środa 10-04-2019

BOH.WRZEŚNIA 10-04-2019 środa
CHEŁMOŃSKIEGO 10-04-2019 środa
CICHA 10-04-2019 środa
DĄBROWSKIEJ 10-04-2019 środa
DEMBOWSKIEGO 10-04-2019 środa
FLISAKÓW 10-04-2019 środa
GRZYBOWSKIEGO 10-04-2019 środa
HETMAŃSKA 10-04-2019 środa
KONARSKIEGO 10-04-2019 środa
KONFEDERACKA 10-04-2019 środa
KOŚCIELNA 10-04-2019 środa
KOŚCIUSZKI 10-04-2019 środa
KRAKOWSKA 10-04-2019 środa
Ks.SITKI 10-04-2019 środa
KWIATOWA 10-04-2019 środa
LEGIONÓW 10-04-2019 środa
LENARTOWICZA 10-04-2019 środa
LIMANOWSKIEGO 10-04-2019 środa
LINDEGO 10-04-2019 środa
MATEJKI 10-04-2019 środa
MIELCZEWSKIEGO 10-04-2019 środa
MIELECKIEGO 10-04-2019 środa
OSTERWY 10-04-2019 środa
PLATER 10-04-2019 środa
POŁANIECKA 10-04-2019 środa
REYMONTA 10-04-2019 środa
RYNEK 10-04-2019 środa
RZECZNA 10-04-2019 środa
SŁONECZNA 10-04-2019 środa
SOBIESKIEGO 10-04-2019 środa
SZALAY-GROELE 10-04-2019 środa
SZKOLNA 10-04-2019 środa
TELIGI 10-04-2019 środa
W. LISA  10-04-2019 środa
WIEJSKA 10-04-2019 środa
ZAGRODY 10-04-2019 środa
ZAMOJSKIEGO 10-04-2019 środa
ZAWALE 10-04-2019 środa

 

czwartek 11-04-2019

czwartek 11-04-2019

BREKIESZÓW 11-04-2019 czwartek
BUDOWLANA 11-04-2019 czwartek
DALEKA 11-04-2019 czwartek
DERENIOWA 11-04-2019 czwartek
DŁUGA 11-04-2019 czwartek
GAJOWA 11-04-2019 czwartek
JASNA 11-04-2019 czwartek
JASTRZĘBIA 11-04-2019 czwartek
JEMIOŁOWA 11-04-2019 czwartek
JODŁOWA 11-04-2019 czwartek
KLONOWA 11-04-2019 czwartek
LASKOWA 11-04-2019 czwartek
LIPOWA 11-04-2019 czwartek
ŁĄKOWA 11-04-2019 czwartek
ŁOWIECKA 11-04-2019 czwartek
METALOWCÓW 11-04-2019 czwartek
MIŁA 11-04-2019 czwartek
NIEDUŻA 11-04-2019 czwartek
NOWA 11-04-2019 czwartek
OKRĘŻNA 11-04-2019 czwartek
OSIEDLOWA 11-04-2019 czwartek
RUSINA 11-04-2019 czwartek
WIERZBOWA 11-04-2019 czwartek
WRZOSOWA 11-04-2019 czwartek

piątek 12-04-2019

piątek 12-04-2019

AZALIOWEJ 12-04-2019 piątek
B. WSTYDLIWEGO 12-04-2019 piątek
BENEDYKTYŃSKA 12-04-2019 piątek
CHROBREGO 12-04-2019 piątek
DOBRA 12-04-2019 piątek
GARDULSKIEGO 12-04-2019 piątek
GOŁĘBIA 12-04-2019 piątek
KOSYNIERÓW 12-04-2019 piątek
LETNIEJ 12-04-2019 piątek
NADZIEI 12-04-2019 piątek
RACŁAWICKA 12-04-2019 piątek
RYBACKA 12-04-2019 piątek
SARAMY 12-04-2019 piątek
WIOSENNA 12-04-2019 piątek
WOJSŁAWSKA 12-04-2019 piątek
ZAKOLE 12-04-2019 piątek
ZIELONA 12-04-2019 piątek
ŻEGOTY 12-04-2019 piątek

poniedziałek 15-04-2019

poniedziałek 15-04-2019

DRUŻBACKIEJ 15-04-2019 poniedziałek
JAGIELLOŃSKA 15-04-2019 poniedziałek
JASIENICY 15-04-2019 poniedziałek
KAZIMIERZA WIELKIEGO 15-04-2019 poniedziałek
KILIŃSKIEGO 15-04-2019 poniedziałek
KPT.HYNKA 15-04-2019 poniedziałek
KREDYTOWA 15-04-2019 poniedziałek
LEŚNA 15-04-2019 poniedziałek
LOTNICZA 15-04-2019 poniedziałek
ŁOKIETKA 15-04-2019 poniedziałek
PARKOWA 15-04-2019 poniedziałek
PIASTOWSKA 15-04-2019 poniedziałek
SOSNOWA 15-04-2019 poniedziałek
TOROWA 15-04-2019 poniedziałek
TUMANOWICZA 15-04-2019 poniedziałek
WOLNOŚCI 15-04-2019 poniedziałek
ŻEROMSKIEGO 15-04-2019 poniedziałek

wtorek 16-04-2019

wtorek 16-04-2019

BACZYŃSKIEGO 16-04-2019 wtorek
BENIOWSKIEGO 16-04-2019 wtorek
BOGUSZEWSKIEJ 16-04-2019 wtorek
BRODZIKA 16-04-2019 wtorek
DZIAŁOWSKIEGO 16-04-2019 wtorek
HAŁADEJA 16-04-2019 wtorek
KRZYWA 16-04-2019 wtorek
KWIATKOWSKIEGO 16-04-2019 wtorek
LACHNITA 16-04-2019 wtorek
MAZURSKIEJ 16-04-2019 wtorek
OBR. WESTERPLATTE 16-04-2019 wtorek
PIRAMOWICZA 16-04-2019 wtorek
PRZEMYSŁOWA 16-04-2019 wtorek
SKARŻYŃSKIEGO 16-04-2019 wtorek
SUCHARSKIEGO 16-04-2019 wtorek
WIKTORA 16-04-2019 wtorek
WRÓBLEWSKIEGO 16-04-2019 wtorek
BIEDRONKI 16-04-2019 wtorek
DĘBICKA 16-04-2019 wtorek
GRABIOWA 16-04-2019 wtorek
GRZYBOWA 16-04-2019 wtorek
JAGODOWA 16-04-2019 wtorek
KOLEJOWA 16-04-2019 wtorek
PODLEŚNEJ 16-04-2019 wtorek
RADOSNA 16-04-2019 wtorek
RYNEK RZOCHÓW 16-04-2019 wtorek
RZOCHOWSKA 16-04-2019 wtorek
ŚW. MARKA 16-04-2019 wtorek
WANDY 16-04-2019 wtorek

środa 17-04-2019

środa 17-04-2019

BOCZNA 17-04-2019 środa
BRONIEWSKIEGO 17-04-2019 środa
BROŻKA 17-04-2019 środa
CZECHA 17-04-2019 środa
ĆWIKLIŃSKIEJ 17-04-2019 środa
DUNIKOWSKIEGO 17-04-2019 środa
GAŁCZYŃSKIEGO 17-04-2019 środa
GOMBROWICZA 17-04-2019 środa
JARACZA 17-04-2019 środa
JASIŃSKIEGO 17-04-2019 środa
KARŁOWICZA 17-04-2019 środa
KASPROWICZA 17-04-2019 środa
KASPRZAKA 17-04-2019 środa
KORCZAKA 17-04-2019 środa
KRAŃCOWA 17-04-2019 środa
KRASIŃSKIEGO 17-04-2019 środa
KS.KORDECKIEGO 17-04-2019 środa
KS.TWARDOWSKIEGO 17-04-2019 środa
LEŚMIANA 17-04-2019 środa
MAKUSZYŃSKIEGO 17-04-2019 środa
NARUSZEWICZA 17-04-2019 środa
NORWIDA 17-04-2019 środa
NOWOWIEJSKIEGO 17-04-2019 środa
OKRZEI 17-04-2019 środa
POLA WINCENTEGO 17-04-2019 środa
POLNA 17-04-2019 środa
PRUSA 17-04-2019 środa
PRZYJAZNA 17-04-2019 środa
SPACEROWA 17-04-2019 środa
STARZYŃSKIEGO 17-04-2019 środa
SZYMANOWSKIEGO 17-04-2019 środa
WESOŁA 17-04-2019 środa
ZWYCIĘSTWA 17-04-2019 środa

 

czwartek 18-04-2019

czwartek 18-04-2019

AKACJOWEJ 18-04-2019 czwartek
BEMA 18-04-2019 czwartek
BOROWICZAN 18-04-2019 czwartek
BRZOZOWEJ 18-04-2019 czwartek
DĘBOWEJ 18-04-2019 czwartek
IWASZKIEWICZA 18-04-2019 czwartek
JAWOROWEJ 18-04-2019 czwartek
KASZTANOWEJ 18-04-2019 czwartek
KRASICKIEGO 18-04-2019 czwartek
KREMPY 18-04-2019 czwartek
KRYCZYŃSKIEGO 18-04-2019 czwartek
MAJOWEJ 18-04-2019 czwartek
MICHALINA 18-04-2019 czwartek
MIKOŁAJCZYKA 18-04-2019 czwartek
MODELARSKEJ 18-04-2019 czwartek
MORCINKA 18-04-2019 czwartek
NAŁKOWSKIEJ 18-04-2019 czwartek
OBR.POKOJU 18-04-2019 czwartek
ORKANA 18-04-2019 czwartek
ORZECHOWEJ 18-04-2019 czwartek
ORZESZKOWEJ 18-04-2019 czwartek
PADYKUŁY 18-04-2019 czwartek
PONIATOWSKIEGO 18-04-2019 czwartek
PRZYBOSIA 18-04-2019 czwartek
RATAJA 18-04-2019 czwartek
ROŻANEJ 18-04-2019 czwartek
SIENKIEWICZA 18-04-2019 czwartek
SŁOWACKIEGO 18-04-2019 czwartek
ŚNIADECKIEGO 18-04-2019 czwartek
SOKOŁA 18-04-2019 czwartek
ŚLUSARSKIEJ 18-04-2019 czwartek
ŚWIERKOWEJ 18-04-2019 czwartek
TRAUGUTTA 18-04-2019 czwartek
TUWIMA 18-04-2019 czwartek
USŁUGOWEJ 18-04-2019 czwartek
WIESIOŁOWSKIEGO 18-04-2019 czwartek
WIŚNIOWEJ 18-04-2019 czwartek
WITOSA 18-04-2019 czwartek
Wł.JAGIEŁŁY 18-04-2019 czwartek
WSPÓLNEJ 18-04-2019 czwartek
POZIOMKOWEJ 18-04-2019 czwartek

 

piątek 26-04-2019

piątek 26-04-2019

AL. DUCHA ŚW. 26-04-2019 piątek
BAJANA 26-04-2019 piątek
KRÓLOWEJ JADWIGI 26-04-2019 piątek
LEMA 26-04-2019 piątek
ŁUŻE 26-04-2019 piątek
PARTYZANTÓW 26-04-2019 piątek
PISARKA 26-04-2019 piątek
POGODNEJ 26-04-2019 piątek
RUDNIK 26-04-2019 piątek
SPOKOJNEJ 26-04-2019 piątek
Św.ANNY 26-04-2019 piątek
WOJSKA POLSKIEGO 26-04-2019 piątek
Jesteś tutaj: Home BOK Terminy wykonywania usług Zbiórki przedmiotów wielkogabarytowych Terminy wywozu przedmiotów wielkogabarytowych z terenu miasta Mielec. 2019

Nasza strona stosuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień ciasteczek oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Aby dowiedzieć się więcej czym są cookies i jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję cookies

EU Cookie Directive Module Information