TERMINY WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA MIELEC.

PROSIMY WYSTAWIĆ POJEMNIKI W DNIU WYWYOZU

PRZED OGRODZENIE POSESJI DO GODZINY 700 .

Uwaga ! Pojemniki pozostawione za ogrodzeniem lub na drogach prywatnych nie będą zabierane.

W przypadku wystąpienia w dniu przypadającego wywozu święta dzień wywozu ulegnie zmianie.

 

Ulice Dzień tygodnia
AKACJOWA wtorek
AL.DUCHA ŚWIETEGO czwartek
APTECZNA środa
AZALJOWA wtorek
BOLESŁAWA WSTYDLIWEGO piątek
BACZYŃSKIEGO poniedziałek
BAJANA czwartek
BATOREGO środa
BEMA wtorek
BENEDYKTYŃSKA wtorek
BENIOWSKIEGO poniedziałek
BIEDRONKI poniedziałek
BIGO czwartek
BOGUSZEWSKIEJ poniedziałek
BOH.WRZEŚNIA czwartek
BOROWICZAN poniedziałek
BREKIESZÓW czwartek
BRONIEWSKIEGO piątek
BROŻKA piątek
BRZOZOWA wtorek
BUDOWLANA środa
CHEŁMOŃSKIEGO czwartek
CHODKIEWICZA piątek
CHROBREGO piątek
CICHA środa
CIOŁKOSZA czwartek
CYRANOWSKA poniedziałek
CZECHA piątek
ĆWIKLIŃSKIEJ piątek
DALEKA środa
DASZYŃSKIEGO piątek
DĄBALA czwartek
DĄBROWSKIEJ czwartek
DEMBOWSKIEGO czwartek
DERENIOWA środa
DĘBICKA poniedziałek
DĘBOWA wtorek
DŁUGA środa
DŁUGOSZA czwartek
DOBRA poniedziałek
DRUŻBACKIEJ czwartek
DUNIKOWSKIEGO piątek
DZIAŁOWSKIEGO poniedziałek
FLISAKÓW środa
GAJOWA środa
GAŁCZYŃSKIEGO piątek
GARDULSKIEGO czwartek
GŁOWACKIEGO czwartek
GOŁĘBIA wtorek
GOMBROWICZA piątek
GRABIOWA poniedziałek
GRZYBOWA poniedziałek
HAŁADEJA poniedziałek
HETMAŃSKA środa
IWASZKIEWICZA czwartek
JADERNYCH czwartek
JAGIELLOŃSKA czwartek
JAGODOWA poniedziałek
JARACZA piątek
JASIENICY czwartek
JASIŃSKIEGO piątek
JASNA środa
JASTRZĘBIA środa
JAWOROWA wtorek
JEMIOŁOWA środa
JĘDRUSIÓW środa
JODŁOWA środa
JOSELEWICZA środa
KAHLA czwartek
KARŁOWICZA piątek
KASPROWICZA piątek
KASPRZAKA piątek
KASZTANOWA wtorek
KAZANY czwartek
KAZIMIERZA WIELKIEGO czwartek
KILIŃSKIEGO piątek
KLONOWA środa
KOLEJOWA poniedziałek
KOLOROWA czwartek
KONARSKIEGO czwartek
KONFEDERACKA środa
KORCZAKA piątek
KORYCKIEGO czwartek
KOSMONAUTÓW poniedziałek
KOSYNIERÓW wtorek
KOŚCIELNA środa
KOŚCIUSZKI wtorek
KPT.HYNKA czwartek
KRAKOWSKA środa
KRAŃCOWA piątek
KRASICKIEGO wtorek
KRASIŃSKIEGO piątek
KREDYTOWA czwartek
KREMPY czwartek
KRÓLOWEJ JADWIGI środa
KRÓTKA czwartek
KRYCZYŃSKIEGO czwartek
KRZYWA poniedziałek
KS. GWOŹDZIOWSKIEGO czwartek
KS. KORDECKIEGO piątek
KS. POPIEŁUSZKI czwartek
KS. ROMANA SITKI środa
KS. TWARDOWSKIEGO piątek
KWIATKOWSKIEGO poniedziałek
KWIATOWA środa
LACHNITA poniedziałek
LASKOWA środa
LEGIONÓW środa
LELEWELA czwartek
LEMA środa
LENARTOWICZA czwartek
LEŚMIANA piątek
LEŚNA piątek
LETNIA wtorek
LIMANOWSKIEGO środa
LINDEGO czwartek
LIPOWA środa
LOTNICZA czwartek
LWOWSKA od Kościuszki wtorek
LWOWSKA od Wolności poniedziałek
ŁĄKOWA środa
ŁOKIETKA czwartek
ŁOWIECKA środa
MAJA 3-GO środa
MAJOWA piątek
MAKUSZYŃSKIEGO piątek
MAŁA poniedziałek
MATEJKI środa
MATKI TERESY czwartek
MAZURSKA poniedziałek
METALOWCÓW środa
MICHALINA poniedziałek
MICKIEWICZA środa
MIELCZEWSKIEGO czwartek
MIELECKIEGO czwartek
MIKOŁAJCZYKA czwartek
MIŁA środa
MODELARSKA poniedziałek
MODRZEJEWSKIEJ piątek
MONIUSZKI poniedziałek
MORCINKA wtorek
NADZIEI piątek
NAŁKOWSKIEJ wtorek
NARUSZEWICZA piątek
NARUTOWICZA poniedziałek
NIEDUŻA środa
NORWIDA piątek
NOWA środa
NOWOWIEJSKIEGO piątek
NOWY RYNEK czwartek
OBR.POKOJU wtorek
OBR.WESTERPLATTE poniedziałek
OGRODOWA piątek
OKRĘŻNA środa
OKRZEI piątek
ORKANA wtorek
ORLA poniedziałek
ORZECHOWEJ wtorek
ORZESZKOWEJ wtorek
OSIEDLOWA środa
OSTERWY środa
Oś.ŁUŻE czwartek
PADYKUŁY poniedziałek
PARKOWA czwartek
PARTYZANTÓW czwartek
PASIECZNA poniedziałek
PIASTOWSKA czwartek
PIRAMOWICZA poniedziałek
PISARKA wtorek
PLATER czwartek
PODLEŚNA poniedziałek
POGODNA czwartek
POLA WINCENTEGO piątek
POLNA piątek
POŁANIECKA wtorek
PONIATOWSKIEGO wtorek
POTOCKIEGO środa
POWSTAŃCÓW WARSZAWY czwartek
POZIOMKOWA środa
PRUSA piątek
PRZEMYSŁOWA poniedziałek
PRZYBOSIA wtorek
PRZYJAZNA piątek
RACŁAWICKA piątek
RATAJA czwartek
REJA piątek
REYMONTA czwartek
ROLNA poniedziałek
ROŻANA wtorek
RUDNICKIEGO poniedziałek
RUDNIK czwartek
RUSINA środa
RYBACKA poniedziałek
RYNEK środa
RYNEK RZOCHÓW poniedziałek
RZECZNA wtorek
RZEMIEŚLNICZA środa
RZOCHOWSKA poniedziałek
SABBATA czwartek
SANDOMIERSKA środa
SARAMY wtorek
SĘKOWSKIEGO piątek
SIENKIEWICZA wtorek
SIERPNIA 6-GO piątek
SIORKA czwartek
SKARŻYŃSKIEGO poniedziałek
SŁONECZNA czwartek
SŁOWACKIEGO wtorek
SMOCZKA piątek
SNIADECKIEGO wtorek
SOBIESKIEGO środa
SOKOŁA poniedziałek
SOSNOWA czwartek
SPACEROWA piątek
SPOKOJNA czwartek
STARZYŃSKIEGO piątek
STASZICA piątek
SUCHARSKIEGO poniedziałek
SZALEY-GROELE środa
SZARYCH SZEREGÓW czwartek
SZENWALDA czwartek
SZEROKA środa
SZEWSKA środa
SZKOLNA środa
SZYBOWCOWA poniedziałek
SZYMANOWSKIEGO piątek
ŚLIWY czwartek
ŚLUSARSKA poniedziałek
Św. ANNY środa
Św. BRATA ALBERTA czwartek
Św. KINGI czwartek
ŚW. MARKA poniedziałek
ŚWIERKOWA wtorek
TARGOWA poniedziałek
TELIGI czwartek
TOROWA piątek
TRAUGUTTA wtorek
TUWIMA wtorek
USŁUGOWA wtorek
W. LISA  wtorek
WANDY poniedziałek
WARSZAWSKA piątek
WĄSKA czwartek
WIEJSKA czwartek
WIERZBOWA środa
WIESIOŁOWSKIEGO czwartek
WIKTORA poniedziałek
WIOSENNA piątek
WIŚNIOWA wtorek
WITOSA czwartek
WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY wtorek
WOJSKA POLSKIEGO czwartek
WOJSKA POLSKIEGO SSE środa
WOJSŁAWSKA wtorek
WOLNOŚCI czwartek
WRÓBLEWSKIEGO poniedziałek
WRZOSOWA środa
WSPÓLNA wtorek
WYBICKIEGO piątek
WYSOCKIEGO piątek
WYSZYŃSKIEGO czwartek
ZACISZE od Kościuszki wtorek
ZACISZE od Wolności poniedziałek
ZAGRODY środa
ZAMOJSKIEGO środa
ZAWALE środa
ZAWISZY CZARNEGO poniedziałek
ZIELONA piątek
ZWYCIĘSTWA piątek
ŻEGOTY poniedziałek
ŻEROMSKIEGO piątek
ŻÓŁKIEWSKIEGO piątek
ŻURAWSKIEGO czwartek
ŻWIRKI I WIGURY piątek
Jesteś tutaj: Home Terminy odbioru odpadów zmieszanych z pojemników

Nasza strona stosuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień ciasteczek oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Aby dowiedzieć się więcej czym są cookies i jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję cookies

EU Cookie Directive Module Information