Zbiórka Przedmiotów Wielkogabarytowych z Terenu Miasta Mielca PAŹDZIERNIK 2020

Zbiórka  Przedmiotów Wielkogabarytowych z Terenu Miasta MIELEC - PAŹDZIERNIK 2020

 

ULICA Data zbiórki Dzień zbiórki
AKACJOWEJ 15-10-2020 czwartek
AL. DUCHA ŚW. 16-10-2020 piątek
APTECZNA 06-10-2020 wtorek
AZALIOWEJ 09-10-2020 piątek
B. WSTYDLIWEGO 09-10-2020 piątek
BACZYŃSKIEGO 13-10-2020 wtorek
BAJANA 16-10-2020 piątek
BATOREGO 06-10-2020 wtorek
BEMA 15-10-2020 czwartek
BENEDYKTYŃSKA 09-10-2020 piątek
BENIOWSKIEGO 13-10-2020 wtorek
BIEDRONKI 13-10-2020 wtorek
BIGO 05-10-2020 poniedziałek
BOCZNA (OD KRAŃCOWEJ) 14-10-2020 środa
BOGUSZEWSKIEJ 13-10-2020 wtorek
BOH.WRZEŚNIA 07-10-2020 środa
BORODZIKA 13-10-2020 wtorek
BOROWICZAN 19-10-2020 poniedziałek
BREKIESZÓW 08-10-2020 czwartek
BRONIEWSKIEGO 14-10-2020 środa
BROŻKA 14-10-2020 środa
BRZOZOWEJ 15-10-2020 czwartek
BUDOWLANA 08-10-2020 czwartek
CHEŁMOŃSKIEGO 07-10-2020 środa
CHODKIEWICZA 06-10-2020 wtorek
CHROBREGO 09-10-2020 piątek
CICHA 07-10-2020 środa
CIOŁKOSZA 05-10-2020 poniedziałek
CYRANOWSKA 05-10-2020 poniedziałek
CZECHA 14-10-2020 środa
ĆWIKLIŃSKIEJ 14-10-2020 środa
DALEKA 08-10-2020 czwartek
DASZYŃSKIEGO 06-10-2020 wtorek
DĄBROWSKIEJ 07-10-2020 środa
DĄBRÓWKI 05-10-2020 poniedziałek
DEMBOWSKIEGO 07-10-2020 środa
DERENIOWA 08-10-2020 czwartek
DĘBICKA 13-10-2020 wtorek
DĘBOWEJ 15-10-2020 czwartek
DŁUGA 08-10-2020 czwartek
DŁUGOSZA 06-10-2020 wtorek
DOBRA 09-10-2020 piątek
DRUŻBACKIEJ 12-10-2020 poniedziałek
DUNIKOWSKIEGO 14-10-2020 środa
DZIAŁOWSKIEGO 13-10-2020 wtorek
FLISAKÓW 07-10-2020 środa
GAJOWA 08-10-2020 czwartek
GAŁCZYŃSKIEGO 14-10-2020 środa
GARDULSKIEGO 09-10-2020 piątek
GŁOWACKIEGO 06-10-2020 wtorek
GOŁĘBIA 09-10-2020 piątek
GOMBROWICZA 14-10-2020 środa
GRABIOWA 13-10-2020 wtorek
GRZYBOWA 13-10-2020 wtorek
GRZYBOWSKIEGO 07-10-2020 środa
HAŁADEJA 13-10-2020 wtorek
HETMAŃSKA 07-10-2020 środa
IWASZKIEWICZA 19-10-2020 poniedziałek
JADERNYCH 06-10-2020 wtorek
JAGIELLOŃSKA 12-10-2020 poniedziałek
JAGODOWA 13-10-2020 wtorek
JARACZA 14-10-2020 środa
JASIENICY 12-10-2020 poniedziałek
JASIŃSKIEGO 14-10-2020 środa
JASNA 08-10-2020 czwartek
JASTRZĘBIA 08-10-2020 czwartek
JAWOROWEJ 15-10-2020 czwartek
JEMIOŁOWA 08-10-2020 czwartek
JĘDRUSIÓW 06-10-2020 wtorek
JODŁOWA 08-10-2020 czwartek
JOSELEWICZA 06-10-2020 wtorek
KAHLA 05-10-2020 poniedziałek
KARŁOWICZA 14-10-2020 środa
KASPROWICZA 14-10-2020 środa
KASPRZAKA 14-10-2020 środa
KASZTANOWEJ 15-10-2020 czwartek
KAZANY 05-10-2020 poniedziałek
KAZIMIERZA WIELKIEGO 12-10-2020 poniedziałek
KILIŃSKIEGO 12-10-2020 poniedziałek
KLONOWA 08-10-2020 czwartek
KOLEJOWA 13-10-2020 wtorek
KOLOROWA 05-10-2020 poniedziałek
KONARSKIEGO 07-10-2020 środa
KONFEDERACKA 07-10-2020 środa
KORCZAKA 14-10-2020 środa
KOSMONAUTÓW 05-10-2020 poniedziałek
KOSYNIERÓW 09-10-2020 piątek
KOŚCIELNA 07-10-2020 środa
KOŚCIUSZKI 07-10-2020 środa
KPT.HYNKA 12-10-2020 poniedziałek
KRAKOWSKA 07-10-2020 środa
KRAŃCOWA 14-10-2020 środa
KRASICKIEGO 15-10-2020 czwartek
KRASIŃSKIEGO 14-10-2020 środa
KREDYTOWA 12-10-2020 poniedziałek
KREMPY 19-10-2020 poniedziałek
KRÓLOWEJ JADWIGI 16-10-2020
nowy termin:
06-11-2020
piątek
KRÓTKA 06-10-2020 wtorek
KRYCZYŃSKIEGO 19-10-2020 poniedziałek
KRZYWA 13-10-2020 wtorek
Ks.GWOŹDZIOWSKIEGO 05-10-2020 poniedziałek
KS.KORDECKIEGO 14-10-2020 środa
KS.POPIEŁUSZKI 05-10-2020 poniedziałek
Ks.SITKI 07-10-2020 środa
KS.TWARDOWSKIEGO 14-10-2020 środa
KWIATKOWSKIEGO 13-10-2020 wtorek
KWIATOWA 07-10-2020 środa
LACHNITA 13-10-2020 wtorek
LASKOWA 08-10-2020 czwartek
LEGIONÓW 07-10-2020 środa
LELEWELA 06-10-2020 wtorek
LEMA

16-10-2020
nowy termin:
06-11-2020

piątek
LENARTOWICZA 07-10-2020 środa
LEŚMIANA 14-10-2020 środa
LEŚNA 12-10-2020 poniedziałek
LETNIEJ 09-10-2020 piątek
LIMANOWSKIEGO 07-10-2020 środa
LINDEGO 07-10-2020 środa
LIPOWA 08-10-2020 czwartek
LOTNICZA 12-10-2020 poniedziałek
LWOWSKA 06-10-2020 wtorek
ŁĄKOWA 08-10-2020 czwartek
ŁOKIETKA 12-10-2020 poniedziałek
ŁOWIECKA 08-10-2020 czwartek
ŁUŻE 16-10-2020 piątek
MAJA 3-GO 06-10-2020 wtorek
MAJOWA 19-10-2020 poniedziałek
MAKUSZYŃSKIEGO 14-10-2020 środa
MAŁA 06-10-2020 wtorek
MATEJKI 07-10-2020 środa
MATKI TERESY 05-10-2020 poniedziałek
MAZURSKIEJ 13-10-2020 wtorek
METALOWCÓW 08-10-2020 czwartek
MICHALINA 19-10-2020 poniedziałek
MICKIEWICZA 06-10-2020 wtorek
MIELCZEWSKIEGO 07-10-2020 środa
MIELECKIEGO 07-10-2020 środa
MIKOŁAJCZYKA 19-10-2020 poniedziałek
MIŁA 08-10-2020 czwartek
MODELARSKA 19-10-2020 poniedziałek
MODRZEJEWSKIEJ 06-10-2020 wtorek
MONIUSZKI 06-10-2020 wtorek
MORCINKA 15-10-2020 czwartek
NADZIEI 09-10-2020 piątek
NAŁKOWSKIEJ 15-10-2020 czwartek
NARUSZEWICZA 14-10-2020 środa
NARUTOWICZA 06-10-2020 wtorek
NIEDUŻA 08-10-2020 czwartek
NORWIDA 14-10-2020 środa
NOWA 08-10-2020 czwartek
NOWOWIEJSKIEGO 14-10-2020 środa
NOWY RYNEK 06-10-2020 wtorek
OBR. WESTERPLATTE 13-10-2020 wtorek
OBR.POKOJU 15-10-2020 czwartek
OGRODOWA 06-10-2020 wtorek
OKRĘŻNA 08-10-2020 czwartek
OKRZEI 14-10-2020 środa
ORKANA 15-10-2020 czwartek
ORLA 05-10-2020 poniedziałek
ORZECHOWEJ 15-10-2020 czwartek
ORZESZKOWEJ 15-10-2020 czwartek
OSIEDLOWA 08-10-2020 czwartek
OSTERWY 07-10-2020 środa
PADYKUŁY 19-10-2020 poniedziałek
PARKOWA 12-10-2020 poniedziałek
PARTYZANTÓW 16-10-2020 piątek
PASIECZNA 06-10-2020 wtorek
PIASTOWSKA 12-10-2020 poniedziałek
PIRAMOWICZA 13-10-2020 wtorek
PISARKA 16-10-2020 piątek
PLATER 07-10-2020 środa
PODLEŚNEJ 13-10-2020 wtorek
POGODNEJ 16-10-2020 piątek
POLA WINCENTEGO 14-10-2020 środa
POLNA 14-10-2020 środa
POŁANIECKA 07-10-2020 środa
PONIATOWSKIEGO 15-10-2020 czwartek
POTOCKIEGO 06-10-2020 wtorek
POWSTAŃCÓW WARSZAWY 05-10-2020 poniedziałek
POZIOMKOWEJ 19-10-2020 poniedziałek
PRUSA 14-10-2020 środa
PRZEMYSŁOWA 13-10-2020 wtorek
PRZYBOSIA 15-10-2020 czwartek
PRZYJAZNA 14-10-2020 środa
RACŁAWICKA 09-10-2020 piątek
RADOSNA 13-10-2020 wtorek
RATAJA 19-10-2020 poniedziałek
REJA 06-10-2020 wtorek
REYMONTA 07-10-2020 środa
ROLNA 05-10-2020 poniedziałek
ROŻANEJ 15-10-2020 czwartek
RUDNIK 16-10-2020 piątek
RUSINA 08-10-2020 czwartek
RYBACKA 09-10-2020 piątek
RYNEK 07-10-2020 środa
RYNEK RZOCHÓW 13-10-2020 wtorek
RZECZNA 07-10-2020 środa
RZEMIEŚLNICZA 06-10-2020 wtorek
RZOCHOWSKA 13-10-2020 wtorek
SABBATA 05-10-2020 poniedziałek
SANDOMIERSKA 06-10-2020 wtorek
SARAMY 09-10-2020 piątek
SĘKOWSKIEGO 06-10-2020 wtorek
SIENKIEWICZA 15-10-2020 czwartek
SIORKA 05-10-2020 poniedziałek
SKARŻYŃSKIEGO 13-10-2020 wtorek
SŁONECZNA 07-10-2020 środa
SŁOWACKIEGO 15-10-2020 czwartek
SMOCZKA 05-10-2020 poniedziałek
SOBIESKIEGO 07-10-2020 środa
SOKOŁA 19-10-2020 poniedziałek
SOSNOWA 12-10-2020 poniedziałek
SPACEROWA 14-10-2020 środa
SPOKOJNEJ 16-10-2020 piątek
STARZYŃSKIEGO 14-10-2020 środa
STASZICA 06-10-2020 wtorek
SUCHARSKIEGO 13-10-2020 wtorek
SZAFERA 51 A, 48 08-10-2020 czwartek
SZALAY-GROELE 07-10-2020 środa
SZARYCH SZEREGÓW 05-10-2020 poniedziałek
SZEROKA 06-10-2020 wtorek
SZEWSKA 06-10-2020 wtorek
SZKOLNA 07-10-2020 środa
SZYBOWCOWA 05-10-2020 poniedziałek
SZYMANOWSKIEGO 14-10-2020 środa
ŚLIWY 05-10-2020 poniedziałek
ŚLUSARSKA 05-10-2020 poniedziałek
ŚNIADECKIEGO 15-10-2020 czwartek
ŚW. MARKA 13-10-2020 wtorek
Św.ANNY 16-10-2020
nowy termin:
06-11-2020

 
piątek
Św.BRATA ALBERTA 05-10-2020 poniedziałek
Św.KINGI 05-10-2020 poniedziałek
ŚWIERKOWEJ 15-10-2020 czwartek
TARGOWA 06-10-2020 wtorek
TELIGI 07-10-2020 środa
TOROWA 12-10-2020 poniedziałek
TRAUGUTTA 15-10-2020 czwartek
TUMANOWICZA 12-10-2020 poniedziałek
TUWIMA 15-10-2020 czwartek
USŁUGOWEJ 15-10-2020 czwartek
W. LISA  07-10-2020 środa
WANATOWICZA 19-10-2020 poniedziałek
WANDY 13-10-2020 wtorek
WARNEŃCZYKA 05-10-2020 poniedziałek
WARSZAWSKA 06-10-2020 wtorek
WĄSKA 06-10-2020 wtorek
WESOŁA 14-10-2020 środa
WIEJSKA 07-10-2020 środa
WIERZBOWA 08-10-2020 czwartek
WIESIOŁOWSKIEGO 19-10-2020 poniedziałek
WIKTORA 13-10-2020 wtorek
WIOSENNA 09-10-2020 piątek
WIŚNIOWEJ 15-10-2020 czwartek
WITOSA 19-10-2020 poniedziałek
Wł.JAGIEŁŁY 15-10-2020 czwartek
WOJSKA POLSKIEGO 16-10-2020 piątek (Domy prywatne)
WOJSŁAWSKA 09-10-2020 piątek
WOLNOŚCI 12-10-2020 poniedziałek
WRÓBLEWSKIEGO 13-10-2020 wtorek
WRZOSOWA 08-10-2020 czwartek
WSPÓLNEJ 15-10-2020 czwartek
WYBICKIEGO 06-10-2020 wtorek
WYSOCKIEGO 06-10-2020 wtorek
WYSZYŃSKIEGO 05-10-2020 poniedziałek
ZACISZE 06-10-2020 wtorek
ZAGRODY 07-10-2020 środa
ZAKOLE 09-10-2020 piątek
ZAMOYSKIEGO 07-10-2020 środa
ZAWALE 07-10-2020 środa
ZAWISZY CZARNEGO 05-10-2020 poniedziałek
ZIELONA 09-10-2020 piątek
ZWIĄZKU STRZELECKIEGO 06-10-2020 wtorek
ZWYCIĘSTWA 14-10-2020 środa
ZYGMUNTOWSKA 05-10-2020 poniedziałek
ŻEGOTY 09-10-2020 piątek
ŻEROMSKIEGO 12-10-2020 poniedziałek
ŻÓŁKIEWSKIEGO 06-10-2020 wtorek
ŻURAWSKIEGO 05-10-2020 poniedziałek
ŻWIRKI I WIGURY 06-10-2020 wtorek

 

Jesteś tutaj: Home Zbiórka Przedmiotów Wielkogabarytowych z Terenu Miasta MIELEC - PAŹDZIERNIK 2020

Nasza strona stosuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień ciasteczek oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Aby dowiedzieć się więcej czym są cookies i jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję cookies

EU Cookie Directive Module Information